Základní balíček pro všechny žánry focení je 2.100 Kč vyjma Business portraitu, kde začíná cena na 1.800 Kč.

V ceně je 6 fotografií (pro Business portrait 3 ks) dodaných v elektronické podobě přes cloudové úložiště. Každou další Vámi vybranou fotografii účtujeme 200 Kč/ks. Předpokládají se dva outfity, dvě základní svícení.
Pokud spolu fotíme poprvé, zálohu 1.000 Kč prosíme uhradit v den koordinační schůzky, nejpozději pak den před focením. Doplatek ceny se pak bude vybírat v den fotografování. Případné dohodnuté navýšení ceny, například za nadpočetné fotografie, uhradíte v den předání fotek.
Platba je možná hotově nebo bankovním převodem.

Doba focení je cca 1-2 hodiny, podle potřeby. Některá setkání vyžadují delší čas, například z důvodu více převleků, pak každou další započatou hodinu účtujeme 500 Kč.

Pokud budeme fotit v rámci Plzně, dopravu neúčtujeme. Pakliže bychom se setkali někde dál, standardně účtujeme 5 Kč/km.

Výběr fotografií necháme na Vás, do cca týdne ode dne focení Vám pošleme kód pro přístup do internetového úložiště, kde si budete moci fotografie v náhledové kvalitě prohlédnout a vybrat z nich finální. Toto místo je neveřejné, Vaše obrázky si nikdo jiný nebude moci prohlížet. Vy nám sdělíte čísla vybraných snímků a ty Vám do 14ti dnů dodáme opět přes webové úložiště v plné kvalitě. Pokud byste se práce přes internet obávali, Adriana najde pro Vás příjemnější cestu. Náhledové snímky nejsou určeny pro jakoukoli prezentaci
Výsledné snímky budou upraveny a projdou základní retuší. Preferujeme přirozený vzhled, o stylu naší práce si můžete udělat obrázek v galerii. Nevybrané snímky stejně jako námi neupravené neposkytujeme.

Pokud nebude výslovně uvedeno jinak, fotografie slouží výhradně pro osobní potřebu a osobní prezentaci a není možno je používat pro jakýkoli komerční účel, dále je upravovat či prodávat třetí straně.
Fotografie se jako autorské dílo řídí zákonem č. 121/2000 sb.